г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Ретиловый пилинг лица БроварахРетиноєвий пілінг називають ще жовтим. Справа в тому, що в його склад входить ретинолова кислота, яка має насичений жовтий колір.

В основі ретиноєвої пілінгу обличчя лежить однойменна кислота. Ретиноєва кислота - це синтетичний аналог ретинолу (вітаміну А), який активно застосовується сучасної косметології як засіб, що омолоджує нашу шкіру.

Ретиноєвий пілінг стимулює процеси проліферації клітинних елементів епідермісу і дерми, запускає синтез волокон міжклітинної матриксу і гіалуронової кислоти, сприяє підвищенню гідратації шкіри і підстьобує процес формування кровоносних судин (ангіогенез). Види чистки обличчя.

Головні ефекти після проходження процедури наступні. Пілінг нормалізує процеси зроговіння клітин епідермісу, стимулює синтез епідерміальний ліпідів, активізує синтез колагену і еластину.

Желтый пилинг в броварах

Ретиноєвий пілінг має цілий ряд переваг серед інших видів омолодження шкіри. Це і універсальність, тому що процедуру можна проводити на будь-якому типі шкіри, короткий період відновлення, відсутність протипоказань і побічних дій, безпека і висока ефективність. Тому все більше жінок обирають саме цей вид хімічного пілінгу.

Жовтий пілінг потрібно проводити не один, а кілька разів. Наприклад, курс лікування складається мінімум з трьох процедур. Проводити їх треба з інтервалом в два тижні. При необхідності курс лікування косметологи радять проходити 1-2 рази в рік. Сама процедура займає приблизно 40 хвилин. Види чистки обличчя.

Перші результати помітні вже через тиждень, колір обличчя вирівнюється, шкіра набуває пружність, розгладжуються зморшки. Максимальний ефект буде помітний через місяць.

Існують два різновиди ретиноєвого пілінгу

Жовтий пілінг, де використовується синтетична ретинолова кислота. Його дія на шкіру є м'яким і комфортним, відновний період досить короткий, всього близько двох діб.

Жовтий пілінг, в основі якого натуральний ретинол. Ця речовина отримують з витяжок тропічного чагарника Урукум, він виростає в Амазонії. Пілінг з використанням натурального ретинолу є поверхневим. Процедуру можна проводити хоч кожен місяць.

Перед пілінгом шкіру потрібно відповідно підготувати. За два тижні до процедури можна провести два м'якших пілінгу або використовувати різні кислотні крему, які дозволяють розм'якшити верхній шар епідермісу. За тиждень до ретінолового пілінгу не слід застосовувати препарати з отшелушивающим ефектом, відвідувати солярій або тривалий час перебувати на сонці, використовувати лазерні процедури.

Ретиловый пилинг до и после в салоне красоты Дивин Бровары

Уже після процедури в перші два дні шкіра буде яскраво-рожевого кольору, і буде постійно стягуватися. Щоб зняти це відчуття, слід якомога частіше її зволожувати. На третій-четвертий день почнеться лущення шкіри. І вже через тиждень ви відчуєте ефект.

Якщо говорити про максимальний ефект, то досягти його можна, якщо процедура проведена правильно, досвідченим фахівцем і в хорошому салоні краси. Тому подбайте і про ці нюанси перед тим, як зважитися на ретиноєвий пілінг.

- Перше гідність «жовтого пілінгу» - він бездоганно «працює» на всіх типах шкіри: на тонкій, на чутливій, на потовщеною шкірі.

- Друге гідність полягає в дуже короткому реабілітаційному періоді: він становить всього два дні, тоді як після більш жорстких складів відновлення триває не менше тижня. Тут же все заживає дуже швидко, тому жовтий пілінг навіть називають «пілінгом вихідного дня». Види чистки обличчя.

- Третє гідність «Жовтий пілінг» не має побічних дій і протипоказань. Навіть сонячне світло не може привести до ускладнень, що цілком ймовірно після інших пілінгів, тому процедура може проводиться круглий рік, без перерви на літні канікули.

Ретиноевый пилинг в Броварах

Опис процесу загоєння:

Під час процедури відчуття були такі, ніби на обличчі дуже гарячий компрес, після видалення залишків ретінолового крему шкіра була рівномірно помірно рожева, печіння пройшло дуже швидко.

Потім, до наступного ранку ні відчуттів, ні явищ не було практично ніяких, крім дуже легкого ліфтингу (стягнутості) і жовтувато-оранжеватого кольору обличчя.

На другий день відчуття стягнутості посилилося, місцями з'явилися червоні плями і свербіння.

На третій день з'явилося і стало на очах посилюватися і поширюватися від центру до периферії особи суцільне крупнопластинчатое лущення.

На четвертий день ці явища ще посилилися - все обличчя було в червоних сверблячих плямах, шкіра місцями висіла бахромою і відпадала шматками. Видовище не для людей зі слабкими нервами. Відчуття - свербіж, стянутость, садненіє - усувалися частим застосуванням зволожуючого заспокійливого крему. Відразу після нанесення крему на деякий час почервоніння і пощипування посилювалися, зате лущення ставало менш помітним.

На п'ятий день свербіж і почервоніння пройшли, лущення стало помірним.

На шостий день особа майже очистилося, лущення перейшло на шию. Нова шкіра стала помітно краща за попередню - світла, гладка, чиста.

Жёлтый пилинг отзывы в Броварах

Робиться цей ретиноєвий пілінг курсом 3-6 процедур. Перед ним необхідно зробити кілька інших поверхневих пілінгів, так як ступінь пенетрації ретинолу дуже низька, і через непідготовлену шкіру він проникнути не зможе, і чудове дію не зробить.

Моєму жовтому пілінгу передували два мигдальних, два гликолевих і один Джесcнера. Зовсім необов'язково робити стільки і різних, достатньо буде 3-4 процедури будь-якого поверхневого салонного пілінгу.

Новости