г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Ультразвуковой пилинг лица Дивин БроварыКожній жінці доводиться стикатися з таким явищем, коли шкірні пори на обличчі забруднюються омертвілими клітинами, пилом, зайвими виробками сальних залоз. Шкірі стає важче дихати, вона не отримує в достатній кількості кисень і починає тьмяніти і в'янути. Пробуючи реанімувати її за допомогою домашнього пілінгу, жінки стикаються з тим, що ефект від скрабів дуже недовгий. Навіть якщо регулярно ними користуватися, шкіра може не витримати такого натиску. Де ж вихід?

Сучасна косметологія, враховуючи дану проблему, пропонує ультразвуковий пілінг - недорогий, безпечний і дуже ефективний метод очищення обличчя від всіляких забруднень.

Як відбувається ультразвуковий пілінг?

У косметологічному салоні вам запропонують зробити ультразвукову чистку не тільки обличчя, але і всього тіла. Проводиться дана процедура за допомогою спеціального апарату, який виробляє ультразвукові хвилі певної частоти, які абсолютно безпечні для людини. Пілінг заснований на дбайливому і акуратному видаленні верхнього шару епідермісу. Нічого страшного і хворобливого ультразвуковий пілінг обличчя собою не представляє і передбачає наступні етапи.

  1. Обробка шкіри мінеральною водою, яка проникає в глибинні шари і виштовхує звідти на поверхню мікрочастинки, що забруднюють шкірні покриви.
  1. Апаратна обробка шкіри ультразвуком. Нічого, крім приємної вібрації, пацієнт не відчує. Вона відкриває пори і дбайливо очищає їх від всіх видів забруднень.

Уже після першого сеансу ви побачите приголомшливий омолоджуючий ефект від ультразвукового пілінгу, який захочеться закріпити повторними процедурами, які рекомендується зробити через 2 тижні.

Ультрозвуковая чистка лица Киев Бровары

Показання

У яких випадках варто скористатися цією процедурою і оновити свою шкіру? Косметолог може порадити ультразвуковий пілінг в наступних випадках:

- чорні точки (комедони);

- вугровий висип;

- набряклість шкірних покривів;

- в'яне шкіра з першими ознаками старіння;

- зморшки;

- забруднена шкіра;

- жирна шкіра;

- розширені пори;

- зневоднена шкіра;

- потьмянів колір обличчя;

- сильна пігментація.

Апаратний пілінг ультразвуком надає настільки дбайливе вплив, що не страшний і абсолютно нешкідливий навіть для самої чутливої ​​і тонкої шкіри. Універсальність цієї косметичної процедури все-таки обмежена поруч протипоказань, про які повинні розповісти пацієнту перед її проведенням.

Протипоказання: 

Дуже тонко впливаючи на шкіру, ультразвуковий пілінг протипоказання все-таки має. До них відносяться:

- підвищена температура;

- запальні шкірні процеси в стадії загострення, в тому числі і гнійничкові освіти, які вимагають попереднього лікування;

- індивідуальна непереносимість;

- вагітність;

- травмована шкіра;

- невралгія в будь-яких її проявах;

- пухлини різного походження;

- недавно зроблений хімічний пілінг особи;

- післяопераційний період (якщо операція проводилася на обличчі);

- прояв купероза на оброблюваної області та інші патологічні порушення в роботі серцево-судинної системи.

Якщо врахувати дані протипоказання, ультразвуковий пілінг не спричинить ніяких наслідків і ускладнень. Навпаки: буде тільки радувати вас оновленої, посвіжілої, красивою шкірою.

Ультрозвуковая чистка в косметологии Бровары цены

Якого ефекту очікувати

Чого очікувати від цієї процедури тим, хто зважився подарувати своїй шкірі нове життя? Уже після першого сеансу результат стане помітний, але його рекомендують закріпити повторним пілінгом через 2 тижні. Всього необхідно зробити 5-7 процедур, щоб ефект від проведення ультразвукового пілінгу захопив не тільки вас відображенням у дзеркалі, а й оточуючих вас людей:

- шкіра очиститься від уже мертвих клітин, що полегшить доступ кисню до клітин ззовні;

- зникнуть чорні точки без жорсткого травмування, завдяки механічному видавлювання;

- зміцнюється імунітет шкіри;

- підшкірна мікроциркуляція лімфи і крові значно покращиться, доставляючи клітинам кисень зсередини;

- відновлюються антисептичні властивості шкірного покриву;

- видалення яскраво виражених пігментних плям;

- розширені пори стає менш помітне і вже не псують зовнішній вигляд;

- колір обличчя вирівнюється і набуває здорового тон, сяє молодістю і свіжістю;

- шкіра максимально глибоко зволожується і тонізує.

Будь-яка жінка, яка піклується про свій зовнішній вигляд, одного разу стикається з необхідністю глибокого очищення шкіри обличчя, так як домашній пілінг вже не робить бажаного впливу. На цей випадок існує ефективний, безпечний і безболісний ультразвуковий пілінг, який сьогодні може запропонувати будь-косметологічний салон.

Новости