г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Лазерная эпиляция в Донецке ценыЕпіляція - одна з найдавніших косметичних процедур на світлі. Способи епіляція існує багато від найпростішої (гоління і вищипування) до складних (електроепіляція, лазерна епіляція). У кожного з них досить шанувальників, тим не менш, лазерна епіляція по праву може вважатися кращим методом. Тільки лазерне видалення волосся гарантує радикальне, швидке і безболісне рішення без пошкодження шкіри.

Лазерна епіляція або фотоепіляція?

Фотоепіляцією прийнято називати видалення волосся за допомогою (джерела інтенсивного світла). Часто виникає питання, що краще: лазерна епіляція або фотоепіляція. Відповідь лежить в площині фізичних доказів. Лазер випромінює світло однієї єдиної довжини хвилі, яка максимально поглинається тільки цибулиною волоса. Фотоепілятор випромінює безліч різних хвиль, частина яких поглинається інші структури шкіри і має небажаний вплив. Вартість процедури фотоепіляції нерідко менше, за рахунок більш низької вартості обладнання. Однак, менша ефективність вимагає більшої кількості сеансів. І в підсумку повний курс процедур фотоепіляції може виявитися дорожче.

Лазерна епіляція - найсучасніший і безпечний метод естетичної медицини. Він дозволяє швидко і безболісно позбутися небажаного волосся і назавжди забути про щоденне гоління і воскової епіляції. Всього кілька відвідувань косметичного салону - і ваша шкіра на обличчі і ногах, в пахвових западинах і області бікіні назавжди стане гладкою і привабливою.

Кілька причин щоб зробити лазерну епіляцію

- Можна назавжди позбутися від волосся.

 -Чи безпечно! Виборче вплив на волосся без пошкодження шкіри. Чи не впливає на здоров'я людини.

- Це сама просунута технологія на сьогоднішній день в світі.

- Практично не боляче.

- Ризик опіків і депігментації зведений до мінімуму; можна видаляти і світле волосся (наприклад, Пушкова волосся на верхній губі).

- Виключений ризик інфікування.

- Бережна процедура для самих чутливих ділянок тіла - обличчя, зона бікіні, пахвові западини.

- Волосся видаляються з великих ділянок шкіри за короткий час.

- Виключена поява так зване «врослі волосся».

- Позитивний результат видно після першої процедури лазерної епіляції.

- Швидке проходження процедури. Обробляються відразу кілька груп фолікулів, що значно скорочує час проведення процедури (бікіні- 5-10 хвилин, ноги повністю-40 хвилин).

- Помітна ефективність (вже після першого сеансу відзначається максимальне зменшення кількості волосся).

- Лазерну епіляцію можна робити влітку.

 

Удаление волос лазером Донецк Дивин

 

Як відбувається видалення волосся лазером (Принцип дії методу лазерної епіляції)

Для лазерної епіляції використовується олександритовий лазер. Випромінювана установкою світлова енергія певної довжини хвилі лежить в невидимою для очей області червоного або інфрачервоного світлового діапазону. Це випромінювання глибше проникає в шкіру і добре поглинається меланіном. За волосу, як по дроту, проходить енергія до волосяного фолікула, перетворюється на теплову енергію та нагріває цибулини до їх знищення і руйнує їх. Таким чином, зростання волосся в подальшому вже неможливий.

За одну процедуру видаляються волосся, що знаходяться в активній фазі росту, тобто видимий волосяний покрив. Фолікули, які були до цього в стані спокою, активізується не раніше ніж через місяць. Приблизно в цей же час проводиться повторна процедура. І так далі до повного видалення волосся з наміченої зони. Для досягнення стійкого ефекту на великій зоні необхідно провести від 5 до 7 процедур.

Процес росту волосся у кожної людини індивідуальний і пов'язаний з гормонально-ендокринних станом, тому тривалість повного курсу лазерного видалення волосся у різних пацієнтів різна і заздалегідь не може бути визначена з абсолютною точністю. Чим серйозніше ендокринні зміни, тим більша кількість процедур потрібно для досягнення бажаного ефекту. Але в будь-якому випадку волосяний покрив оброблюваної поверхні стає тоншою, світліше і рідше.

лазерная эпиляция цены удаление волос лазерный удаление волос после лазерной эпиляции в Донецке

Кількість процедур

Для остаточного видалення волосся на будь-якій ділянці тіла потрібно виконати серію процедур з інтервалом в декілька тижнів. Їх кількість залежить від двох чинників.

Перший фактор. Лазерний промінь впливає тільки на волосся, що знаходяться в стадії росту. Частина волосся на будь-якій ділянці тіла кожного разу знаходиться в фазі спокою. Оскільки волосся росте циклічно, за один раз не вдається видалити все волосся, так як не всі знаходяться в зоні росту одночасно. Тому процедури доводиться повторювати в міру переходу цибулин в фазу зростання.

Другий фактор - досвід лікаря і ефективність лазера. Якщо лікар недосвідчений або лазер малопотужні, то може не відбутися повноцінне знищення цибулини. Чи не знищена до кінця цибулина може відновитися і з неї продовжить рости волосся.

Новости