г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Удаление сосудов в ДонецкеВидимі на шкірі розширені дрібні судини (капіляри) зустрічаються у багатьох людей. Вони можуть проявлятися у вигляді окремих «червоних прожилок», судинних «зірочок», купероза. Найчастіше страждає особа, на ногах тонкі розширені судини найчастіше супроводжують варикозної хвороби.

Про причини патологічного розширення судин на обличчі, факторах сприяють їх виникненню: 

Застосування методів, спрямованих на зміцнення судин, таких, як мезотерапія з сосудоукрепляющее препаратами, терапія, масаж, є профілактикою появи видимих ​​судин, але повернути їх до нормального стану не в змозі.

Тому єдиним методом лікування судин, які втратили здатність скорочуватися, є їх руйнування. Оскільки видалення піддаються капіляри дуже невеликого розміру, будь-якого порушення кровопостачання шкіри при цьому не відбувається.

Удаление сосудов лазером в салоне Дивин Донецк

Неодимовий лазер

В даний час «золотим стандартом» видалення судин є застосування неодимового випромінювання. Наприклад, неодимовий лазер , що забезпечує безпрецедентну точність роботи, отримання результатів, недоступних ніякому іншому обладнанню. (Детальніше про лазерах Fotona на сайті виробника).

Механізм дії

Під дією випромінюваного лазером світла кров, що знаходиться всередині судини, нагрівається і згортається, «зварюється» з судинною стінкою. Навколишні тканини при цьому не ушкоджуються, оскільки світло лазера поглинається тільки кров'ю. Надалі цей нежиттєздатний ділянку судини безслідно розсмоктується.

Процедура видалення розширених судин лазером.

Видалення судин лазером:

Ефективно. За допомогою лазера  можливе видалення судин діаметром від 0,05 до 4 мм, розташованих як на обличчі, так на тілі і кінцівках.

Швидко. Для видалення дрібних судин на обличчі, як правило, достатньо однієї процедури.

Чи безпечно. Лазерне випромінювання проходить крізь поверхневі шари шкіри, не ушкоджуючи їх. Вплив виявляється тільки на розширений посудину, тому ризик виникнення рубців відсутня.

Лазерное удаление сосудов Донецк цена отзывы

Видалення судин може проводитися не тільки на обличчі або ногах, але і на будь-якій ділянці тіла.

Перед процедурою проводиться стандартне очищення і дезинфекція шкіри. Лазерний вплив практично не викликає неприємних відчуттів, тому знеболювання, як правило, не потрібно. Але, в разі необхідності, косметологи проводять місцеву анестезію шляхом попереднього нанесення на область обробки знеболюючого крему.

Пацієнт і лікар одягають спеціальні окуляри, які захищають очі від лазерного випромінювання.

Безпека забезпечується технологією - контроль енергії зі зворотним зв'язком). Потужність кожної спалаху лазера вимірюється двома незалежними датчиками, і кожна наступна спалах коригується відповідно до отриманих даних. Подвійний автоматичний контроль забезпечує найвищу надійність системи безпеки.

Новости