г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Очистка сплит-систем своими рукамиПрактично для кожної сучасної сім'ї кліматична система стала повсякденним предметом побуту, невід'ємною частиною повсякденного життя. Саме їй під силу впоратися з спекою літнього дня і наповнити приміщення приємною прохолодою, саме кондиціонер обігріє кімнату з настанням перших осінніх холодів, поки центральне опалення ще не включено, а жити при зниженій температурі повітря вельми дискомфортно. Основною умовою для бездоганного функціонування будь-якої спліт-системи стає грамотна установка кондиціонеру і своєчасний експлуатаційний догляд. Пунктуальне очищення системи кондиціонування від різних забруднень допоможе їй працювати в штатному режимі без виникнення проблем.

Карбоновый пилинг лица в БроварахТой, хто уважно стежить за новітніми технологіями в естетичній медицині, напевно знайомий з процедурою лазерного карбонового пілінгу. Це сучасна альтернатива звичному всім хімічного пілінгу.

Процедура электропорации лица в Донецке

З роками кожна жінка помічає, що її шкіра стає сухішою і тонше, на її поверхні з'являються зморшки, а через зниження тонусу втрачають «точені» обриси обличчя і шиї. Ці, здавалося б, неминучі вікові ознаки викликаються тим, що зріла шкіра поступово втрачає вологу через її випаровування через епідерміс, який стає більш проникним з роками, а також через те, що погіршується кровопостачання і живлення тканин.

Лазерное удаление татуажа в Броварах

Вперше лазерну методику видалення татуювань почали використовувати в середині 20-го століття. Малюнок зводили CO2-лазером, який викликав термічний опік шкірних покривів, тому після цієї процедури на шкірі залишалися рубці. Сьогодні ж медицина пропонує застосування більш безпечних лазерних установок, випромінювання яких має вплив виключно на молекули барвника і не порушує цілісність тканин.

Ретиловый пилинг лица БроварахРетиноєвий пілінг називають ще жовтим. Справа в тому, що в його склад входить ретинолова кислота, яка має насичений жовтий колір.

Алмазная дермабразия цены в Донецке

Алмазний пілінг відноситься до новітніх процедур косметології, але вже починає завойовувати популярність у жінок, які прагнуть підтримувати свою красу. Називають такий пілінг також «шліфуванням обличчя», так як дрібна алмазний пил ретельно абсорбує бруд з пір і старі клітини верхнього шару шкіри.

Лимфодренажный массаж в салоне ДивинЛімфатична система в організмі людини доповнює кровоносну систему і відіграє важливу роль в обмінних процесах очищення тканин і клітин від рідини і продуктів обміну. Лімфатична система має особливу чутливість до несприятливих факторів. Шкідливі звички, такі як куріння, алкоголізм, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, зайва вага, погана екологія і часті стану стресу - ці фактори негативно позначаються на роботі лімфатичної системи, особливо з віком. Виводити велику кількість шлаків стає все важче, лімфоток значно сповільнюється, все це призводить до ослаблення імунітету і інших негативних наслідків для здоровья.Прі ослабленні імунітету, порушення обмінних процесів, схильності до набряклості - лікарі рекомендують лімфодренажний масаж.

Новости