г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Лазерная эпиляция в Донецке ценыЕпіляція - одна з найдавніших косметичних процедур на світлі. Способи епіляція існує багато від найпростішої (гоління і вищипування) до складних (електроепіляція, лазерна епіляція). У кожного з них досить шанувальників, тим не менш, лазерна епіляція по праву може вважатися кращим методом. Тільки лазерне видалення волосся гарантує радикальне, швидке і безболісне рішення без пошкодження шкіри.

Удаление сосудов в ДонецкеВидимі на шкірі розширені дрібні судини (капіляри) зустрічаються у багатьох людей. Вони можуть проявлятися у вигляді окремих «червоних прожилок», судинних «зірочок», купероза. Найчастіше страждає особа, на ногах тонкі розширені судини найчастіше супроводжують варикозної хвороби.

Ручной антицеллюлитный массаж Донецк Дивин

Масаж полягає в массировании проблемних зон руками масажиста, без використання спеціальних банок, або будь-яких інших препаратів.

Ефективність такого масажу багато в чому залежить від професіоналізму масажиста, на відміну, наприклад, від апаратного антицелюлітного масажу, де за результат впливу відповідають настройки програми цього самого агрегату.

Вакуумно роликовый массаж Донецк отзывы

Вакуумно-роликовий масаж - це стимуляція шкіри, заснована на об'єднанні ефекту пульсуючого вакууму і механічного (роликового) масажу спеціальними роликами (сталевими кульками). Використання даної насадки з кульками дозволяє акуратно перекочувати шкірну складку (проблемну ділянку шкіри) в різних напрямках, створюючи дивовижне дію: прокручування і всмоктування.

Ультразвуковой пилинг лица Дивин БроварыКожній жінці доводиться стикатися з таким явищем, коли шкірні пори на обличчі забруднюються омертвілими клітинами, пилом, зайвими виробками сальних залоз. Шкірі стає важче дихати, вона не отримує в достатній кількості кисень і починає тьмяніти і в'янути. Пробуючи реанімувати її за допомогою домашнього пілінгу, жінки стикаються з тим, що ефект від скрабів дуже недовгий. Навіть якщо регулярно ними користуватися, шкіра може не витримати такого натиску. Де ж вихід?


Лечение купероза в косметологии Дивин БроварыНайефективніший спосіб видалити освіти, особливо це стосується видалення судин на обличчі - лазерна терапія. Всім зрозуміло, що поява різного роду судинних утворень пов'язане з тим, що з організмом щось не так.

Как заправить кондиционер фреономПринцип дії побутового кондиціонера заснований на властивості фреону поглинати і віддавати тепло з навколишнього середовища. Фреон, який має також назву «хладон» - це газ або рідина без кольору і запаху. За особливою технологією він рухається всередині кондиціонера, перетворюючись по дорозі з газу в рідину, доставляючи прохолодне повітря в приміщення.

Новости