г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Плазмолифтинг лицаВаші клітини на варті Вашого здоров'я! Представляємо Вам новинку в області омолодження шкіри і лікування волосся плазмоліфтінг (PRP-терапія). 

Массаж лица отзывыМасаж розтягує шкіру обличчя? Цей міф не має жодної підстави, але тим не менш досить живучий.

АФТ эпиляция в салоне ДивинНа сьогоднішній день AFT-епіляція займає провідне місце серед безлічі існуючих методів видалення волосся. Абревіатура AFT розшифровується як Advanced Fluorescence Technology, що означає «вдосконалена флуоресцентна технологія».

Кинезиотейпирование в ДонецкеУ 70-х роках минулого століття доктор з Японії Кензо Касі почав розробку абсолютно нового методу, який сьогодні набув великої популярності. Методика кінезіологічні тейпування - інноваційний немедикаментозний спосіб лікування і профілактики різноманітних порушень роботи опорно-рухового апарату. 

Мезотерапия в ДонецкеЩе не так давно препарати для ін'єкційного омоложування створені виключно на основі гіалуронової кислоти і, в цілому, чудово справляються зі своїми завданнями - глибоко та інтенсивно зволожують шкіру, покращують її колір і тонус, забезпечують ліфтінг м'яких тканин, затримують процеси старіння. Однак, наука не стоїть на місці і сьогодні в розпорядженні косметологів все частіше надходять кошти набагато складніші за складом.

Пластика губ отзывы ДонецкСучасні ін'єкції, якими виконується накачування скул, поділяються на чотири групи. Препарати кожної такої групи мають характерні відмінності за хімічним складом, впливу на тканини, вартості.

Мезотерапия лица  отзывы БроварыПроцедура мезотерапії дуже корисна і це факт, однак це не означає що вона є однаковою для всіх бажаючих, адже скільки процедур мезотерапії потрібно зробити або як часто треба робити мезотерапію - все це має велике значення для того щоб ефект був максимально позитивним. Одним з основних чинників, що визначають якою буде мезотерапія - свідчення, за якими і визначається суть всього подальшого процесу.

Новости