г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Очистка сплит-систем своими рукамиПрактично для кожної сучасної сім'ї кліматична система стала повсякденним предметом побуту, невід'ємною частиною повсякденного життя. Саме їй під силу впоратися з спекою літнього дня і наповнити приміщення приємною прохолодою, саме кондиціонер обігріє кімнату з настанням перших осінніх холодів, поки центральне опалення ще не включено, а жити при зниженій температурі повітря вельми дискомфортно. Основною умовою для бездоганного функціонування будь-якої спліт-системи стає грамотна установка кондиціонеру і своєчасний експлуатаційний догляд. Пунктуальне очищення системи кондиціонування від різних забруднень допоможе їй працювати в штатному режимі без виникнення проблем.

Кожен день під час інтенсивної роботи кондиціонер стикається з необхідністю очищення значних повітряних мас, які можуть виявитися забрудненими самими різними домішками. Вони провокують утворення грязьових відкладень у внутрішньому і зовнішньому блоці агрегату, викликають появу неприємних запахів і провокують появу стороннього шуму в період активного функціонування.

Крім цього, блокам спліт-системи доводиться безперервно контактувати з конденсатом - утвореної під час роботи вологою. Саме тому все чистки повинні виконуються строго регулярно ще і щоб уникнути корозії. Крім того, вологе середовище сприяє активному створенню оптимальних умов для швидкого розвитку хвороботворних мікроорганізмів, що завдають відчутної шкоди людям і тваринам, що живуть в обслуговуваних квартирах.

Чим небезпечний брудний кондиціонер?

Очищення можна виконувати окремо або із залученням кваліфікованих фахівців, що мають вузькоспеціалізовану техніку. Про способи виконання чистки і якісного дезінфікування вручну своїми зусиллями професіонали нашої компанії готові розповісти в даній публікації.

Установка сплит-систем своими руками

Зміни функціонування спліт-системи відбуваються поступово і малопомітно, що відрізняє цю побутову техніку, наприклад, від TV або мікрохвильовки. Такі неполадки здатні накопичуватися протягом тривалого часу, а потім, досягши критичної маси, несподівано дати серйозний збій і привести до незворотних поломок. Різке погіршення якості обігріву або охолодження повітря повинно насторожити власника і стати сигналом до негайних екстрених заходів.

На ступінь зношеності спліт-системи безпосередньо впливають такі чинники:

• Показники вологості повітряного середовища.
• Забрудненість повітря.
• Висота, на якій розташований пристрій.

Загальновідомий для професіоналів факт: розташованим на висоті дванадцятого-п'ятнадцятого поверхів спліт-систем доводиться справлятися з набагато меншою кількістю пилу, ніж їх «колегам» на третьому поверсі. Саме тут концентрація пилу прагне до мінімуму, а максимуму вона досягає біля виробництв, жвавих автострад, будівельних ділянок.

Тополиний пух - традиційна причина псування техніки подібного роду. Дрібні його частинки осідають усередині зовнішнього блоку на радіаторних ребрах, де утворюється їх скупчення. У свою чергу новоутворення знижує рівень інтенсивності проведеного теплообміну між холодоагентом і робочою повітряними масами. Несвоєчасне, а то і забуте очищення системи блоків незмінно веде до зростання температури фреону і істотно підвищує навантаження на компресор, що змушує пристрій працювати буквально на знос.

Навіщо потрібно чистити кондиціонер?

Неочищений фільтр - відмінна і найпопулярніша середовище розвитку кліщів і інших паразитуючих організмів, що служить найвагомішим і красномовним приводом для пунктуального виконання всіх очисних робіт зі спліт-системою.

Недостатньо переконливо? Поява неприємного запаху в момент роботи кондиціонера - ще один значний аргумент. Повітря немов насичується смердить цвіллю в результаті наступних процесів. Спеціально призначений для збирання вологи блок-відстійник, як і конденсат, містить грязьові частки, змиті з ребер радіатора.

Монтаж сплит-систем в Донецке

З плином часу ця обставина призводить до формування стійких засмічень патрубка дренажної системи, через який при нормальному функціонуванні приладу виводиться конденсат. Утворилися засмічення затримують воду, не пропускаючи її в каналізаційну систему, вона накопичується на поверхні блоку і проникає в усі доступні отвори працюючої системи. Високий ступінь вологості забезпечує благодатні умови для швидкого розвитку шкідливих мікроорганізмів і грибків.

Якщо після закінчення певного періоду роботи вашої спліт-системи ви зуміли помітити один з «симптомів захворювання», необхідно невідкладно виконувати очищення техніки самостійно, або звертатися до допомоги професіоналів, які виконують ремонт кондиціонерів та працюють зі спеціалізованими речовинами і технікою:

• Поява інтенсивного неприємного запаху при включенні приладу.
• Освіта витоку конденсату з внутрішнього блоку.
• Супроводжуючий старт спліт-системи незвичний тріск і помітні шуми.

Новости