г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Миостимуляция Дивин Донецк

Як працює міостімулятор

Миостимулятор є апарат, в якому посилається імпульсний сигнал стимулює нервові закінчення, що знаходяться в м'язах.

В результаті людина відчуває досить сильні і глибокі скорочення м'язової тканини, які безболісні і комфортні.

Це вплив є процесом тренування черевних м'язів.

Можна сказати, що міостімулятор замінює будь-які інші тренування і сприяє корекції зовнішності, в тому числі використовується для схуднення.

Міостимулятор повинен бути вашим щоденним тренажером, регулярні тренування є умовою для досягнення хорошого результату.

Кожен атлет використовує міостімулятор кожен день, для багатьох жінок міостімулятор стає справжнім помічником для того, щоб не набрати вагу.

Але головне тут не тільки в тому, що застосовують для схуднення, а в тому, що він надає оздоровлюючий ефект, зміцнює м'язи, допомагає усунути в'ялість тіла.

Як підтягнути м'язи живота

Міостимуляція для м'язів живота робить воістину чудеса, вона здатна здійснити ліфтинг і підняти тонус м'язів на животі, зробити в'ялий і обвислий живіт підтягнутим і зменшити обсяг жирових відкладень, а також видалити целюліт.

Миостимуляция Донецк отзывы

Міостимулятор може відрізнятися по моделі і зовнішнім виглядом, але виконує він одну мету - упорядковує фігуру людини.

Причому робить це без зусиль з вашого боку, абсолютно безболісно і комфортно.

Міостимулятор для преса особливо затребуваний, тому що ним користуються і чоловіки і жінки.

Чоловіки для того, щоб зробити рельєфними м'язи на животі, жінка для того, щоб підтягти живіт, особливо це стосується післяпологового періоду.

Різновидом приладу є міостімулятор Метелик, який впливає на парні м'язи. Він підходить і для схуднення, і для накачування м'язів.

Миостимулятор легко прикріплюється до шкіри, його цикл роботи триває всього чверть години, практичні люди беруть цей компактний прилад навіть на роботу, щоб можна було в обідню перерву провести тренування м'язів.

Миостимулятор Метелик може бути використаний і для преса і як міостімулятор для грудей.

Миостимуляция Донецк цены

Ліфтинг обличчя і грудей

Для схуднення і зміцнення м'язів відмінно підходить не тільки міостімулятор Метелик, але і міостімулятор Есма, він є професійним приладом, працює на мікропроцесорах, застосовується в салонах краси, лікувальних установах, практикуючими лікарями і косметологами.

Миостимулятор Есма - це апарат широкого спектра дії, він може при необхідності використовуватися як міостімулятор для грудей, міостімулятор для особи, для преса, для корекції сідничної області, для стимуляції м'язів рук і ніг.

У комплектацію входять електроди і еластичні кріплення, які перетворюють його в міостімулятор для особи і роблять ніжну і тонку роботу, є електроди і кріплення, які дозволяють йому виконувати роботу по тренуванню м'язів на будь-якій ділянці тіла, в тому числі він працює як міостімулятор для грудей.

 

 

 

 

Новости