г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg
ТРОЙКА ПРЕДЛОЖЕНИЙ

Мезотерапия в ДонецкеЩе не так давно препарати для ін'єкційного омоложування створені виключно на основі гіалуронової кислоти і, в цілому, чудово справляються зі своїми завданнями - глибоко та інтенсивно зволожують шкіру, покращують її колір і тонус, забезпечують ліфтінг м'яких тканин, затримують процеси старіння. Однак, наука не стоїть на місці і сьогодні в розпорядженні косметологів все частіше надходять кошти набагато складніші за складом.

Хороший приклад - лінійка препаратів для біоревіталізації Revofil Aquashine (Ревофил Аквашайн) від всесвітньо відомого южнокорейського холдингу Caregen Co., LTD. Помимо звичайної гіалуронки, вони містять ще кілька десятків (!) Компонентів, призначених підтримувати і підсилювати дію одного друга.

Кому і в якій віці вони показані? Какого результата можно ожидать и сколько за него придется заплатить? Чи трапляються чи побочные ефекти? TecRussia.ru детально розбирає всю наявну інформацію:

Склад і види препаратів Аквашайн

В даний час лінійка южнокорейських біоревіталізантів представлена ​​двома продуктами:

Базовый препарат, призначений для використання у віці від 35-40 років, коли активно починають проявлятися ознаки старіння. Обеспечивает глибокое увлажнение кожи и сприяє її подтяжке.

Aquashine BR (від «яскравості» - сияние) - трохи видозмінений формула, яка, крім ліфтингового та загального антирозучого ефекту, проводить депігментацію шкіри за рахунок зменшення синтезу меланіну. Показано більш возрастным паціентам, від 45-50 років.

В склад кожного з них входить більше 50 активних речовин:

- Нестабілізована високомолекулярна гіалуронова кислота з щільністю 1,5% - виконує транспортну функцію для інших активних речовин, а також забезпечує глибоке увлажнення шкіри.

- Амінокислоти (24 види), які виступають як будівельний матеріал для фібробластів та білкових з'єднань.

- Биомиметические пептиды (4 види) - послідовні з'єднання амінокислот, які надають на шкіру вплив, подібний до природних факторів росту.

- Нуклеїнові кислоти для синтезу оновленої ДНК.

- Вітаміни (14 видів), у тому числі А, С, Е, К, I і групи В, для антиоксидантної захисту, стимуляції росту та розподілу здорових клітин шкіри особи.

- Мінерали та коензими (8 видів), які поліпшують метаболічні процеси в клітинах шкіри.

Упаковка Аквашайна

Компоненти обох препаратів практично ідентичні, за виключенням 2-х пептидів з 4-х. В базовому Аквашайне содержится Ацетил Декапептид-3 і Олігопептид-24, дію яких спрямовано на зменшення глибин морщин і вирівнювання поверхні шкіри, а в БР вони замінені на Олігопептид-23 і Олігопептид-51, які забезпечують інтенсивний депpгіментующий ефект.

Як діють біоміметичні пептиди в складі біоревітителей Аквашайн:

- Ацетил Декапептид-3 (Реюлін) контролює процес розмноження кліток, активність фібробластів (що виробляють фактори росту та участі в шкірній регенерації), міграція кератоцитів (захисних клітин шкіри): врахуйте розмовну фразу «омоложение шкіри на клітинному рівні» - ось це саме це і є

- Олігопептид-24 (ЕПД-3) стимулює виготовлення фібробластів і кератоцитів для активної регенерації кожного покриву; Еластину, коллагена та гіалуронової кислоти для поліпшення якості та тонусу шкіри, зменшення виявлення рубцевих дефектів

- Олігопептид-34 (ТГП-2) затримує процеси фотостаріння, наповнює клітини шкіри енергією, зменшує виділення пігментних плям

- Олігопептид-72 (Boostrin) розгладжує рельєф шкіри, запобігає появі нових зморшок, захищає молекули ГК від впливу руйнуючого їх фермента гіалуронидазу

- Олігопептид-23 (Flatin) активізує формування нових кліток шкіри, бере участь в регуляції клітинної метаболізму

- Олігопептид-51 (Purilux) пригнічує активність і виготовлення меланоцитів, стимулює освіту нових шкірних покривів, волокон еластину та колагену, скорочує пори за рахунок зниження рівня виробництва ліпідів, з яких синтезовано себум (кожне сало)

Показання до застосування біоревіталізації Aquashine

Мезо инъекции красоты

Косметологи звичайно рекомендують Аквашайн пацієнтам у віці від 35-40 років, коли ознаки старіння шкіри вже стають помітними, але значного вдавлення або птози м'яких тканин ще не спостерігається, а значить, немає необхідності в більш радикальних методах (нитевой підтяжке, пластичних операціях). Препарат можна застосовувати і в більш ранньому віці, він дає хороший результат при роботі з сухою шкірою, яку не допомагають звичайні увлажняющие засоби - креми, сироватки, маски, - а також при тусклом кольорі особи. Список основних показань досить внушительный:

- Виявлення ознак возрастного та фотостаріння (сухость і виснаженість шкіри, висипання, сетка морщин, втрата тонусу та еластичності, незначний птоз м'яких тканин, попливів овал особи)

- Розширені пори;

- Підвищена видобуток селезінкових залоз;

- Недолік власного колагену та еластину;

- Для зменшення вираженості рубців, у тому числі і постакне;

- Перед або після проведення агресивних косметологічних процедур (глибоких пілінгів, лазерних шліфування) та пластичних операцій для поліпшеної регенерації;

- Профілактика фотостаріння та відновлення кожного покрова після інтенсивного періоду інсоляції.

Мезотерапію препаратом Аквашайн БР (уколи краси) проводять, коли на возрастній шкірі, крім звичайних ознак, уявлення проявляється ще й гіперпігментацією. Показания для этого средства, крім перерахованих вище:

- Наличие пігментних плям;

- Купероз;

- Нерівний і тусклый колір обличчя;

- Глибокі морщини;

- Сильна обезводність кожного покриву, втрата тонусу та еластичності, помітний птоз м'яких тканин.

Бразильський ліфтинг ягодицВопрос з реєстрацією препарату на російському ринку залишається неясним. В реєстрі медичних виробів Росздравнадзора він не значиться. Також, на момент написання цієї статті на сайті «Інститут краси Фіджі», яка називає себе ексклюзивним представником бренда Аквашайна на російському ринку, відсутні якісь сертифікати, видані отечественними державними органами (приводиться лише кілька іноземних документів, які не мають юридичної сили на території РФ) . Представники TecRussia.ru звернулися в «Фіджі» з проханням прокоментувати цю ситуацію, але відповіді, на жаль, так і не отримали.

Як проводить процедура мезотерапії Аквашайн

Курси біоревіталізації препаратами Аквашайни можуть проводитися по різним, індивідуально підібраним схемам. Як правило, потрібно не менше 3-4 сеансів, проведених з інтервалом у 2 тижні, і ще 2-3 підтримуючих процедури протягом наступного року. Область застосування препарату - лице, шея, зона декольте, задня сторона кистей та інших відкритих ділянок тіла. Як правило, на сеанс використовується 1 шприц з 2 мл засобу.

На час проведення процедури пацієнта вкладають на кушетку. З цілеї зони знімається макіяж, її поверхня обробляється антисептиками, потім на 30-35 хвилин (по необхідності або просибі паціента) наноситься анестетик, що дозволяє робити вправи практично безболісними. Далі косметолог наносит розрахунок і приступає до введення препарату по вибраній техніці (лінійна, мультипунктирная, веерної тощо). Коли всі ін'єкції зроблені, на обличчя наноситься заспокоююча маска, а інші ділянки шкіри обробляються протизапальним засобом для зменшення крапельниці та роздратування.

Фото до і після курсу ін'єкцій Aquashine. Розглаживание мимических морщин:

Биоревитализация Наквашу до и после

Фото до і після биоревитализации Аквашайном

Фото 2 - зменшення складки на верхньому повіці:

Аквашайн биоревитализация до и после

Ін'єкції Aquashine для омоложения шкіри - фото до і після

 

Період реабілітації після біоревіталізації Аквашайний займає всього 1-3 дня, протягом якого з шкіри сходять видимі сліди від уколів. В перші сутки не дозволяється користуватися декоративною косметикою та інтенсивно масировать оброблені ділянки. Затем протягом ще 2-х нед буде потрібно утримуватися від відвідування спортзала, бані, басейну або солярії. Відповідно до обіцянок виробника, при дотриманні всіх попередніх та післяпроцедурних обмежень отриманий результат зберігається до 2-х років.

Противопоказання, ускладнення, можливі побічні ефекти

Список факторів, що виключають можливості проведення процедур на біоревіталізаціях Аквашайна, нічим не відрізняється від аналогічних обмежень для інших косметологічних ін'єкцій:

- Індивідуальна непереносимість препарату або його окремих компонентів.

- Недавно проведені ін'єкційні та аналогічні процедури (ботокс, контурна пластика, татуаж).

- Беременность і період лактації.

- Воспалительные процеси (герпес, угревая сыпь) або ураження цілісності кожної покриви в місці ін'єкцій.

- Хронічні шкірні захворювання (псориаз, екзема).

- Загальний гострий стан або посилення хронічних системних захворювань.

- Нарушення згортуэмості крові або прийом антикоагулянтів.

- Онкологічні захворювання, аутоіммунные захворювання, сахарний діабет.

- Склонность до створення келоїдних рубців.

- Психічні захворювання, наприклад, епілепсія.

- Вік до 16 років.

Аналогічно справа пов'язана з можливими ускладненнями та побічними ефектами: незважаючи на багатокомпонентний склад, якісь специфічні негативні реакції на нього, косметологи не помічають. Самая частая побочка - отечность в зоні уколів, які, як правило, проходять самі по собі протягом декількох днів (див. Також статті «Отеки після філлерів гіалуронової кислоти» та «Порушення після контурної пластики»). Для зменшення вірогідності розвитку побічних ефектів за добу до процедури слід відмовитися від прийому алкоголю.

Новости