г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg


Лечение купероза в косметологии Дивин БроварыНайефективніший спосіб видалити освіти, особливо це стосується видалення судин на обличчі - лазерна терапія. Всім зрозуміло, що поява різного роду судинних утворень пов'язане з тим, що з організмом щось не так.

На сіточок сіточок з судин впливають також куріння, авітаміноз, погана екологічна обстановка, куріння, недосипання. Всі ці, що виявилися судинні освіти, можна видалити за допомогою спеціальної лазерної терапії. Судинна сіточка, наприклад, на ногах може з'явитися і у молодої жінки після народження дитини, і у людей похилого віку в результаті закупорювання вен.

Принцип лазерного видалення судин полягає в напрямку потоку світлової енергії на місце шкірного покриву, де проявилося освіту з судин. В результаті лазерний потік сильно нагріває гемоглобін, відбувається згортання крові внаслідок чого посудину як-би склеюється.

Якщо цей процес розглядати з фізичної точки зору, то процедура виглядає як ніби напрямок потоку енергії гемоглобіну пошкодженим судинах. Посудина стає більш-менш прозорим, а малюнки з капілярів, що знаходяться під шкірою на тілі, робляться зовсім непомітними. Під час лазерної терапії потужність променевого потоку поширюється рівномірно по площі, в результаті чого лазерне видалення утворень з судин на ділянках шкірного покриву дуже ефективно.

Перевага методу лікування лазером в тому, що після даної процедури не утворюється рубець, навколишні тканини не травмуються, а період загоєння скорочений до мінімуму. Процедура видалення патологій судин за допомогою лазера Lumenis Light Sheer ET досить безпечна і дуже ефективна. Підсумок: виходить прекрасна естетично красива шкіра, чисте і здорове тіло.

 Лечение купероза лазером Киев Бровары цены

Судинні зірочки, що лопнули судини на ногах, на носі, на обличчі, судинну венозну сітку на шкірі, купероз шкіри, телеангіектазії в наш час можливо видалити лазером купероз. Потоком світла лазера направляється на шкіру, благотворно впливає на неї, змінюючи вид шкірних покривів. Лазер дуже добре лікує освіти з судин, що лопнули капіляри. Він глибоко проникає під шкіру, а це допомагає ефективніше впоратися з виниклою ситуацією. Але з його допомогою можна видалити не всі судини. Найчастіше їм можна видалити червонуваті або сині капіляри, а ось червоні судини не знімаються доданими лазером або з великими труднощами.

Убарть купероз лазером в Дивин Бровары отзывы

До і після лікування лазером необхідно дотримуватися суворий режим, щоб уникнути негативних наслідків. Не можна приймати сонячні ванни протягом чотирнадцять днів до лікування і такий же час після лазерної терапії; перед виходом на вулицю, обов'язково застосовуйте крем для захисту від сонця; після сеансу процедури ніяких фізичних навантажень протягом чотирнадцяти днів! Не рекомендується протирання поверхні вилікуваного ділянки алкогольної розчинами і відмовитися від водних процедур протягом трьох днів.

Новости