г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Лазерное удаление татуажа в Броварах

Вперше лазерну методику видалення татуювань почали використовувати в середині 20-го століття. Малюнок зводили CO2-лазером, який викликав термічний опік шкірних покривів, тому після цієї процедури на шкірі залишалися рубці. Сьогодні ж медицина пропонує застосування більш безпечних лазерних установок, випромінювання яких має вплив виключно на молекули барвника і не порушує цілісність тканин.

Механізм дії процедури заснований на селективному впливі лазерного випромінювання на частинки пігменту. Лазерний промінь, спрямований на малюнок, безперешкодно проникає в глибокі шари шкіри, поглинається пофарбованими клітинними елементами і викликає їх руйнування. Під дією лазерного випромінювання пігмент розпадається на окремі мікромолекули, які згодом макрофаги (клітини імунної системи) виводять з організму через лімфатичну систему. Апарат для видалення татуювань оснащений спеціальною системою управління, яка дозволяє спеціалісту самостійно вибирати довжину хвилі і регулювати глибину проникнення лазера в шкіру, що знижує ймовірність пошкодження здорових клітин і дозволяє знебарвлювати будь-які малюнки, незалежно від глибини залягання пігменту.

Лазерное удаление тату в Броварах

Для видалення татуювань застосовують лазери з довжиною хвилі 1064, 755, 694 і 532 нм, які бувають трьох видів:

 - рубінові (694 нм) - швидко руйнують пігмент чорного, синього і зеленого кольору, не проникають глибше базального шару епідермісу;

 - олександритовий (755 нм) - сприяють руйнуванню темних пігментів, не видаляють татуювання червоного і оранжевого кольору;

 - неодимові (532 і 1064 нм) - універсальні, які працюють в двох діапазонах, здатні руйнувати пігменти будь-якого кольору і проникати в шкіру до глибини гіподерми.

Сучасні салони краси та косметичні клініки найчастіше вибирають неодимовий лазер для видалення тату, бо він дозволяє видаляти малюнки будь-якого кольору і не завдає жодної шкоди шкірних покривів, в той час як олександритовий і рубінові лазерні установки можуть викликати появу опіків і пігментних плям.

Неодимовое удаление татуировки в салоне красоты Дивин

Видалення тату лазером пошарово

Процедура знебарвлення татуювання не вимагає попередньої підготовки, але у зв'язку з тим, що застосування лазерної установки має деякі протипоказання, перед її проведенням необхідно проконсультуватися з лікарем дерматологом.

Лазер видаляє малюнок пошарово, тому для повного видалення тату необхідно провести 3-8 сеансів з періодичністю 1 раз на місяць. Тривалість процедури залежить від площі татуювання, в середньому один сеанс триває 20-60 хвилин.

Переваги лазерного видалення татуажу і татуювання:

 - безболісність методу (під час процедури пацієнт відчуває легке печіння і поколювання);

 - мінімальний ризик розвитку побічних ефектів (шрамів і рубців);

 - ефективність процедури (малюнок світлішає вже після першого сеансу).

До недоліків видалення тату лазером можна віднести тільки ціну процедури (іноді вартість кількох сеансів знебарвлення кожного малюнка лазером перевищує ціну його споконвічного нанесення).

Новости