г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Массаж лица отзывыМасаж розтягує шкіру обличчя? Цей міф не має жодної підстави, але тим не менш досить живучий.

По-перше, масаж обличчя виконується по масажних лініях - лініях найменшого розтягування шкіри. А по-друге, наша шкіра дуже еластична, і так просто взяти і розтягнути її неможливо.

Наша шкіра розтягується тільки в одному випадку - коли збільшується обсяг тканин під нею.

Наприклад, при наборі ваги, під час вагітності або в разі сильного набряку. Але як тільки обсяг зменшується - шкіра прагне стиснутися назад під змінившийся обсяг.

Звичайно, з роками еластичність шкіри знижується, але навіть в літньому віці шкіра провисає не стільки тому, що втратила еластичність, скільки тому що значно змінилися обсяги тканин під нею - обсяги кісток черепа, м'язів і підшкірно-жирової клітковини.

Не бачу від масажу ніякого ефекту. Часом можна почути такі відгуки. Насправді після хорошого масажу ефект відчувається вже після першого сеансу.

Хто мав задоволення насолодитися гарним масажем, напевно це підтвердить.

Якщо від масажу немає ніякого ефекту - значить або фахівець слабо володіє технікою масажу, або сама техніка слабка, малоефективна.

Масаж обличчя у салоні - це та процедура, де результат дуже сильно залежить від кваліфікації фахівця, на відміну, наприклад, від деяких апаратних методик, де відносно легко освоїти правильну техніку виконання процедури.

Массаж лица в Донецке

Наприклад, той же узі-пілінг деякі дівчата роблять зараз вдома самостійно за допомогою портативного узі-скраббера і інструкції по застосуванню.

Чи правда що масаж обличчя - марна процедура?

Таку думку часом можна почути і від деяких косметологів.

Думаю, здебільшого це говорять ті косметологи, які або слабо володіють техніками масажу, або знаходяться в поганій фізичній формі і просто не в змозі регулярно виконувати такі процедури, адже масаж - це важка фізична праця.

Масаж дає тільки релакс і більше нічого

Навіть якби масаж давав тільки розслаблення - вже за це він став би незамінною процедурою в наші дні, коли більшість людей страждає від фізичного і психічного перенапруження.

Існують навіть спеціальні техніки, наприклад, нейроседативний масаж обличчя і тіла, де дія направлена ​​переважно на нервову систему.

Мета масажу обличчяя усунути наслідки тривалого стресового навантаження, адже стрес негативно впливає на весь організм.

Массаж лица Дивин

Однак, одним тільки розслабленням дія масажу не обмежується.

Масаж - це панацея від усіх проблем

Таку думку можна часом почути від деяких масажистів. Насправді масаж - це елемент здорового образ життя для вашого обличчя і тіла, як, наприклад, фізичні вправи.

Іншими словами це важлива складова догляду, але не панацея. Панацеї взагалі не існує - щоб уповільнити старіння і зберегти здоров'я - необхідний комплексний підхід.

Новости