г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Пластика губ отзывы ДонецкСучасні ін'єкції, якими виконується накачування скул, поділяються на чотири групи. Препарати кожної такої групи мають характерні відмінності за хімічним складом, впливу на тканини, вартості.

Синтетичні. Дані препарати можна сміливо називати відкривачами контурної косметології. В основі таких уколів лежать речовини синтетичної природи, як поліакриламідні, парафінові гелі, силікон. Ці препарати постійного складу призначаються для більш тривалогоефекту, оскільки з організму не виводяться, під тканинами шкіри не розсмоктуються.


Біосинтетичні. Дані препарати також характеризуються тривалою дією, але відрізняються від аналогів з синтетичною природою, впливом на шкіру. Ін'єкції засновані на синтетичних речовинах, що мають максимальну сумісність з тканинами організму людини.

Уколи колагену

Дана речовина часто називають білком краси. Саме воно відповідає за наявність пружної шкіри на обличчі. Речовина входить до складу масок, кремів, застосовується в омолоджуючих процедурах. Втирати колаген в шкіру не так ефективно, як використовувати його ін'єкції.

Контурная пластика филлерами в Донецке отзывы
Філлери, основою яких є гіалуронова кислота, повністю позбавлені недоліків. Сама по собі гіалуронова кислота - це природна речовина, прийнятна для організму, тому алергії або відторгнення практично не буває. Дана кислота присутня майже у всіх тканинах в невеликих кількостях. Довгий час вчені не звертали уваги на корисні властивості речовини. Однак було з'ясовано, що гіалуронова кислота займає одне з перших місць в питанняі омолодження шкірного покриву. В результаті досліджень з'ясували, що однією молекулою кислоти притягується до п'ятисот молекул води. У підсумку, утворюється маса залізоподібного типу, яка попереджає висихання зсередини, зовні клітин. Ця особливість дуже важлива, оскільки відсутнє зволоження - це перший фактор передчасного старіння шкірного покриву, руйнування суглобів, хрящової тканини, висихання слизових.

Контурная пластика цена Дивин


Вода - це ключовий момент для проведення нормального обміну речовин в кожній клітині організму. Всередині всі деталі клітини практично плавають у рідині. Також існує речовина між клітинами, яке виконають завдання щодо захисту від можливих механічних пошкоджень, не дає накопичуватися токсинам, кінцевим продуктам обмінних процесів. А в складі знаходиться все така ж залізоподібна субстанція з води, гіалуронової кислоти. У підсумку, виконується безпосередній підйом скул, в тканинах запускається процеси відновлення, нові волокна еластину, колагену підтримують шкіру в ідеальному стані.

 

Новости