г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

АФТ эпиляция в салоне ДивинНа сьогоднішній день AFT-епіляція займає провідне місце серед безлічі існуючих методів видалення волосся. Абревіатура AFT розшифровується як Advanced Fluorescence Technology, що означає «вдосконалена флуоресцентна технологія».

Метод являє собою більш ефективний спосіб фотоепіляції. Забезпечує довготривале і безболісне усунення небажаного волосяного покриву.

Як працює AFT-епіляція?

Технологія AFT розроблена вченими ізраїльської компанії Alma Lasers, провідним світовим виробником апаратів для косметології.

Суть методу афт епіляції полягає в застосуванні певної системи фільтрів. Вона перетворює випромінювання ультрафіолетової і короткохвильової частини спектра в випромінювання діапазону NIR (near infrared), тобто близьке до інфрачервоного, що становить 700-1000 нм. В результаті ефект світлового випромінювання посилюється без збільшення потужності. Ризик опіків зведений до мінімуму. Процедура

AFT-епіляції проводиться на апараті за допомогою унікальної насадки SHR (Super Hair Removal).

В її роботі використовується принцип рівномірно розподіленого тепла, який досягається завдяки зміні виду імпульсу. Замість пікової конфігурації він набуває прямокутну форму.

Такий імпульс має меншу енергію, але завдяки більшій тривалості впливу, він передає у внутрішні шари дерми таку кількість енергії, якого достатньо для видалення волосяного фолікула.

За комфортність проведення процедури відповідає технологія InMotion, що означає «в русі». Вона дозволяє повністю, без пропусків, обробити необхідний ділянку тіла і виключити ризик перегріву шкіри завдяки використанню в наконечнику насадки ефекту контактного охолодження.

За рівнем своєї ефективності і безпеки AFT-епіляція знаходиться між фото- та лазерної епіляції.

Идеальные ножки афт эпиляция

Відмінність від інших видів епіляції

Найрезультативнішим для видалення волосся служить випромінювання в хвильовому діапазоні 700-1000 нм. При проведенні епіляції використовується весь видимий спектр з довжиною хвилі від 500 до 1000 нм.

Так як короткохвильова частина безпосередньо в процесі видалення волосся не використовується, її вплив може викликати почервоніння і опіки шкірного покриву.

Що міститься в шкірі пігмент меланін вибірково поглинає випромінювання з довжиною хвилі 450-600 нм. Чим шкіра смуглее, тим кількість меланіну більше. Таке випромінювання не проникає настільки глибоко, щоб зруйнувати волосяний фолікул.

Тому фотоепіляція, на відміну від AFT-епіляції, не підходить для людей з темною шкірою.

Сделать aft эпиляцию цена

Система фільтрів в апаратах для AFT-епіляції: відсікає ліву частину спектру, залишаючи тільки випромінювання з довжиною хвилі 750-1000 нм. Перетворює випромінювання відтятою короткохвильової частини в випромінювання близьке до інфрачервоного діапазону. Посилюється енергія випромінювання частини спектра, відповідальної за видалення волосся, що дозволяє уникнути пошкоджень шкірного покриву і дає можливість використовувати дану технологію власникам смаглявої шкіри.

Ефект лазерної афт епіляції заснований на дії світлового пучка строго певної довжини хвилі. Вважається найбільш ефективною і безпечною методикою на сьогоднішній день.

Новости