г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Вакуумно роликовый массаж Донецк отзывы

Вакуумно-роликовий масаж - це стимуляція шкіри, заснована на об'єднанні ефекту пульсуючого вакууму і механічного (роликового) масажу спеціальними роликами (сталевими кульками). Використання даної насадки з кульками дозволяє акуратно перекочувати шкірну складку (проблемну ділянку шкіри) в різних напрямках, створюючи дивовижне дію: прокручування і всмоктування.

Тим самим вирішуються наступні завдання: лікування целюліту всіх стадій, а так само відбувається розгладження і підвищення елднанні ефекту пульсуючого вакууму і механічного (роликового) масажу спеціальними роликами (сталевими кульками). Використання даної насадки з кульками дозволяє акуратно перекочувати шкірну складку (проблемну ділянку шкіри) в різних напрямках, створюючи дивовижне дію: прокручування і всмоктування. Тим самим вирішуються наступні завдання: лікування целюліту всіх стадій, а так само відбувається розгладження і підвищення еластичності шкіри.

Під час процедури розслабляються м'язи, що стискають лімфатичні судини. Крім того, відбувається м'який, але дуже ретельний масаж жирової тканини, що дозволяє вирівнювати рельєф шкіри і створювати гармонійні пропорції силуету без гематом і больового ефекту. Однак «застарілий» нерідко йде з почуттям дискомфорту.

Антицеллюлитный вакуумно роликовый массаж в салоне Дивин Донецк

Прямий вплив на шкіру і підшкірно-жирову клітковину активізує процеси ліполізу - спалювання жиру, «включає» мікроциркуляцію, активно стимулює обмінні процеси. Поєднання лимфодренажного і апаратного масажу дають результати підвищення тонусу шкіри. З млявою і в'ялою вона стає пружною, підвищується її еластичність, зменшуються складки, зморшки і розтяжки, згладжуються зовнішні прояви целюліту. У міру очищення лімфатичних судин зміцнюється імунітет і пацієнти позбавляються від наслідків захворювань, організм очищається від шлаків, нормалізує роботу внутрішніх органів в цілому.

Ефект після вакуумно-роликового масажу різноманітний:

- поліпшується текстура, тонус і еластичність шкіри

- відбувається оновлення епідермісу

- зменшується прояв целюліту

- знижується маса тіла, зменшуються обсяги

Лучший вакуумно роликовый массаж в Донецке

Необхідно звернути увагу на протипоказання: 

- онкологічне захворювання

- хвороби крові (гострі інфекційні захворювання шкіри і підшкірно-жирової клітковини (піодермія, абсцес, фурункульоз)

- хронічні захворювання в період загострення

- вагітність

- менструація

- варикозна хвороба

- гіпертонія

Звичайна тривалість однієї зони - 15-20 хвилин.

Рекомендований курс призначається індивідуально фахівцем-косметологом.

Новости