г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Плазмолифтинг лицаВаші клітини на варті Вашого здоров'я! Представляємо Вам новинку в області омолодження шкіри і лікування волосся плазмоліфтінг (PRP-терапія). 

Заради краси і молодості представниці прекрасної статі йдуть на багато: сидять на виснажливих дієтах, піддають себе надмірним фізичними навантаженням, терплять дискомфорт, тривалий реабілітаційний період після пластичних операцій.

На сьогоднішній день розробляються інноваційні технології, що дозволяють підтримувати красу, свіжість і молодість особи без будь-яких складнощів, хворобливих відчуттів і хірургічних втручань. 

Плазмоліфтинг - це передова лікувально-омолоджуюча ін'єкційна процедура, під час якої під шкіру вводиться насичена тромбоцитами плазма власної крові пацієнта.

Плазмоліфтінг не тільки омолодження за допомогою власних клітин згортання крові, а й за регенерацію і зростання молодої тканини. 

Перед процедурою проводиться забір невеликого об'єму крові з вени пацієнта в одноразову пробірку. Після чого за допомогою центрифуги здійснюється поділ крові на еритроцити і плазму, яку потім вводять в область лікування.

Приготований концентрат зберігає свою біологічну активність протягом шести годин, можна також його глибоко заморозити. 

Показаннями для виконання плазмоліфтінга обличчя наступні: 

- вікові зміни шкіри; 
- низький тонус шкіри; 
- наявність розтяжок, рубців після акне; 
- погана якість волосся, облисіння; 
- проблемна шкіра голови (себорея, псоріаз). 

Плазмолифтинг цены

В результаті плазма впливає на глибокі шари шкіри, запускаючи природні процеси омолодження та відновлення. Шкіра зволожується і харчується, спостерігається поліпшення кольору і підтяжка овалу обличчя, зникають пігментні плями, судинні сіточки і зморшки. 

У косметології процедура плазмоліфтінгу з великим успіхом використовується для корекції вікових змін шкіри, а також при видаленні шрамів і розтяжок, акне, слідів після прищів, реабілітації шкіри після надмірного перебування на сонці і пілінгів.

Плазмоліфтінг має протизапальну дію, нормалізація функціонування сальних залоз і усунення себореї. Цей метод бореться з випаданням волосся, покращує їх стан і вирішує проблеми зі шкірою голови всього за два-три сеанси. 

Основні переваги плазмоліфтінга

Введення плазми не представляє ніякої небезпеки.

У салоні Дівін використовується власна кров пацієнта, а значить, немає ризику алергії, зараження або відторгнення.

Плазмолифтинг отзывы

Плазмоліфтінг омолодження за допомогою власних клітин 

Після плазмоліфтінга шкіра помітно підтягується. Розгладжуються зморшки, поліпшується овал обличчя, шкіра стає еластичною і шовковистою, зникають пігментні плями. 

Всього кілька сеансів на рік сприяють чудовому результату на довгі роки. 

Новости