г.Донецк,ул. Генерала Антонова, 4
+38 (050) 054 84 54
  • turi-v-egipet-i-oae-003.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-01.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-02.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-04.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-05.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-07.jpg
  • turi-v-egipet-i-oae-08.jpg

Омоложение лицаЛазерне омолодження обличчя з 3D ефектом - сучасний інноваційний метод корекції шкіри c допомогою лазера. Безопераційна процедура дозволяє ефективно і швидко позбутися від зморшок, змін на шкірі вище середнього віку. Детальніше про методику 3D омолодження шкіри.

Таке унікальне лазерне омолодження шкіри є щадним методом, що сприяє позбавленню від небажаних змін шкіри з'являються з віком у прекрасних дам.

Це косметологічна процедура, яка дозволяє також швидко і ефективно скорегувати овал і поліпшити стан шкіри в цілому.

Під час процедури лазером стимулюються важливі процеси регенерації організму (колаген та еластин посилюється);

Ліфтинг лазера - безопераційна методика підтяжки;

Тривимірне омолодження - завдяки лазеру та його фрагментарного дії, проводиться підтяжка шкіри обличчя, зони декольте, кистей рук, шиї.

Ця процедура спрямована на нетравматичность зміна всіх шарів шкіри, викликаючи посилення роботи колагену в усіх шарах. Верхній же епідерміс при цьому залишається не порушеним.

Видалення дефектів - завдяки цій процедурі: судинні сіточки, пігментні плями, дрібні зморшки прибираються з поверхні шкіри легко і безболісно.

Такий метод є нетравматічность переорієнтуються волокна тканин, судин і пігментованих ділянок шкіри.

Процедура 3D омолодження шкіри активно застосовується для пацієнтів в нашій клініці косметології і медицини. Доданий лазер створено і розроблений в Італії, кращими виробниками, і є новим словом в світі апаратної косметології!

Омоложение кожи лазером

Як працює лазер?

Лазерний промінь проникаючи всередину шкіри шар за шаром (до 4 мм) виробляє руйнівну дію на застарілі волокна шкіри і мікродермальние зони.

Це викликає чергування з незайманою шкірою верхніх шарів епідермісу після чого регенерація йде швидше ніж після використання традиційних методів.

Наприклад, абляціонний СО2 лазер, найчастіше, руйнує лише поверхню шкіри, через що пацієнт близько 5-7 днів відновлюється перш ніж увійти в звичний йому ритм життя. З використанням діодного лазера процес відновлення проходить швидше.

Це, також, є однією з причин, чому назва методу звучить саме «3D омолодження» - ця технологія унікальна і здатна сканувати всі шари шкіри, розподіляючи промінь лазера рівномірно і проникаючи в усі верстви не зачіпаючи інші.

Під час цієї роботи знищуються старі клітини і запускається активність ферментів (вироблення колагену і еластину). Після 3D впливу відбувається омолодження обличчя, зони декольте, рук, відновлення овалу.

Така 3D-технологія ефективно видаляє всі можливі дефекти. Ефект від процедури помітний практично відразу і зберігається ще дуже довго після проходження курсу від 3 до 6 процедур.

Переваги методу

Абсолютно безболісний метод, який не потребує знеболення.

Крім того:

- побічні ефекти відсутні;

- протипоказання мінімальні;

- омолодження шкіри обличчя помітно буквально після 3-4 процедур, а ефект збережеться на довгий період;

- методика займає мінімальну кількість часу і не вимагає тривалого відновлення (реабілітація до 2-х годин).

Омоложение лица отзывы

Новости